FANDOM


Kolejne hasło gdzie właściwie wszystkie ważne informacje już są podane i nie ma co bawić się w długie edycje. --Lilijka 09:02, 23 paź 2008 (UTC)

~~ Edytuj

A czy na pewno nie można powiedzieć o tym chłopcu niczego więcej?

Jak masz jakiś pomysł co dopisać, to oczywiście uzupełniaj. Ja tu tylko próbuję wymóc ukończenie choć jednego artykułu :-). Początkowo nawet działało, np. artykuł Jagoda został parę razy edytowany zanim znów zamarł zupełnie. Do uznania artykułu za zakończony potrzeba głosu czterech osób i liczę na to, że po drodze zostanie poprawiony, przemyślany, uzupełniony itp. --Lilijka 16:00, 23 paź 2008 (UTC)


Pomysłów nie mam żadnych, bo nie posiadam swoich książek, a póki co nie wychodzę z domu, bo jestem chora, więc może za jakiś czas. Rozumiem, że artykułów zakończonych odgórnie nie da się później edytować? --Użytkownik:Regina_Carmilla 20.40, 23 paź 2008 (UTC)

Podejrzewam, że na razie nie da się ich dalej edytować. Chociaż jak wyjdzie "Czas złych baśni" część artykułów zostanie uzupełniona. Ale na razie nie zanosi się, aby zebrały się cztery osoby do akceptacji haseł, więc czasu masz sporo, aby zdobyć książki. --Lilijka 19:34, 23 paź 2008 (UTC) Uważam że jest juz napisane dostatecznie dużo o Diamencie chyba sie nic nie da dodac , ja tez akceptuję ten artykuł może byc zakończony mirkam (UTC)

Również go akceptuje nic dodać się chyba nie da. O samym Diamencie w książce jest naprawdę niewiele tyle co na to małe hasło. Pozdrawiam--Flea 89 20:57, 9 lis 2008 (UTC)

Artykuł do zakończenia.

Gato Nephist 19:41, 21 lut 2009 (UTC)